TX Home
A.net/TX
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
Jesuit Sheaner Relays
March 27th-28th 2020 12345 Inwood Rd., Dallas, Texas, 75244, United States
Report
Block
2 Followers
Home
Photos
Blog
News
Attendees
Videos
Records
Info/Results
News
Write News
RSS Feed
Folders
2009 - (1 articles)
2010 - (1 articles)
2011 - (1 articles)
2012 - (1 articles)
2013 - (1 articles)
2014 - (1 articles)
2015 - (1 articles)
2016 - (2 articles)
2017 - (1 articles)
2018 - (1 articles)
2019 - (1 articles)
Featured
0
Misc News
1
All
1
2018 Results - Jesuit Sheaner Relays
Mar 18th 2018, 10:42pm
Search
2018 Results - Jesuit Sheaner Relays
Published by
ResultsCentral
Mar 18th 2018, 10:42pm
Comments
5A - Mens
1.
Lancaster
102
2.
Mansfield Legacy
101
3.
Mansfield Lake Ridge
85
4.
Ft Worth Trimble Tech
38
5.
Shawnee
34
6.
Frisco Heritage
29
7.
Marietta
28
8.
Bishop Dunne Catholic
23
8.
Frisco Independence
23
8.
Dallas Highland Park
23
11.
Whitesboro
21
12.
Melissa
18
13.
Mesquite Poteet
14
14.
Lucas Lovejoy
13
14.
Nolan Catholic
13
16.
Joshua
12
17.
Grapevine
10
17.
Kaufman
10
17.
Greenhill
10
20.
Eustace
8
20.
Wolfe City
8
20.
Corsicana
8
20.
Sulphur Springs
8
20.
Everman
8
20.
Dallas Conrad
8
20.
Dallas Wilson
8
20.
MacArthur
8
28.
Burleson Centennial
5
29.
Argyle
2
29.
Liberty Christian (A...
2
31.
Wylie East
1
Womens - Womens
1.
DeSoto
122
2.
Dallas Skyline
55
3.
Frisco Heritage
48
4.
Mansfield Lake Ridge
46
5.
Duncanville
44
6.
Cedar Hill
26
7.
Allen
25
8.
Leonard
24
9.
McKinney Boyd
19
10.
Southlake Carroll
16
11.
Lewisville Marcus
14
12.
Keller
13.33
13.
Frisco Liberty
13
14.
Rockwall
12.33
15.
Richardson Lake High...
12
16.
Mesquite
10
16.
Lucas Lovejoy
10
16.
Plano East
10
16.
Garland Lakeview Cen...
10
16.
Hockaday
10
21.
Live Oak Classical
8
21.
Plano
8
21.
Frisco
8
24.
Dallas HSAA
7
24.
Arlington Martin
7
26.
Parish Episcopal
6
26.
Lewisville Hebron
6
26.
Northwest
6
29.
Ursuline Academy
4
29.
Ft Worth Boswell
4
29.
Rockwall-Heath
4
29.
Royse City
4
33.
Frisco Independence
2.33
34.
Wylie
2
34.
Jenks
2
34.
Wylie East
2
6A - Mens
1.
DeSoto
108
2.
Mansfield Timberview
42
3.
Allen
41
4.
Austin Lake Travis
38
5.
Mesquite
34
6.
Cedar Hill
32
6.
Plano West
32
6.
Mesquite Horn
32
9.
Lewisville Hebron
31
10.
Keller
28
11.
Dallas Jesuit
25
12.
McKinney
24
13.
Dallas Skyline
22
14.
Valley View
20
14.
Keller Central
20
16.
Duncanville
18.5
17.
Richardson Lake High...
18
18.
Red Oak
16
19.
Arlington Seguin
15
20.
Tyler Lee
14
20.
Garland Rowlett
14
22.
McKinney Boyd
10
23.
Wylie
8.5
24.
Fort Worth Christian
6
25.
Southlake Carroll
5
26.
Rockwall-Heath
4
26.
North Mesquite
4
26.
Argyle
4
26.
Garland Sachse
4
30.
DeSoto
3
30.
South Grand Prairie
3
32.
Plano East
2
32.
Frisco Wakeland
2
34.
Bartlesville
1
34.
Garland Naaman Forest
1
Mens Results
100 Meters
6A
- Finals
x
1.
12
Davonye Jones
10.69a
(.2)
Mesquite Horn
2.
11
Caleb Boger
10.76a
(.2)
Mesquite
3.
12
Asante Fazarro
10.79a
(.2)
Allen
4.
11
Ismael Kone
10.82a
(.2)
Richardson Lake High...
5.
12
Precious Iwaugu
10.87a
(.2)
Garland Rowlett
6.
9
Jalon Williams
10.99a
(.2)
South Grand Prairie
7.
11
Malik Wallace
10.99a
(.2)
DeSoto
8.
12
Jeramey Brown
11.02a
(.2)
Allen
100 Meters
5A
- Finals
x
1.
12
Keishawn Everly
10.46a
SR
(3.0)
Ft Worth Trimble Tech
2.
12
Jason Bean
10.61a
(3.0)
Mansfield Lake Ridge
3.
11
Ife Adeyi
10.70a
PR
(3.0)
Mansfield Legacy
4.
11
Dorian Morris
10.85a
(3.0)
Mesquite Poteet
5.
11
Xavier Gipson
10.99a
(3.0)
Dallas Wilson
6.
11
Kendall Paul
11.01a
PR
(3.0)
Bishop Dunne Catholic
7.
12
Andre Bradley
11.11a
(3.0)
Frisco Heritage
8.
11
Dekedrick Washington
11.59a
(3.0)
Lancaster
100 Meters
6A
- Prelims
x
1.
12
Davonye Jones
10.62a
(3.3)
Mesquite Horn
2.
11
Caleb Boger
10.63a
SR
(3.0)
Mesquite
3.
12
Asante Fazarro
10.70a
(2.2)
Allen
4.
12
Precious Iwaugu
10.80a
(3.5)
Garland Rowlett
5.
9
Jalon Williams
10.84a
PR
(3.3)
South Grand Prairie
6.
11
Ismael Kone
10.91a
(2.1)
Richardson Lake High...
7.
12
Jeramey Brown
10.96a
(3.0)
Allen
8.
11
Malik Wallace
10.97a
(4.3)
DeSoto
9.
11
Zavian Goodman
10.98a
(.9)
DeSoto
10.
10
Quinshone Bright
10.99a
PR
(3.5)
Cedar Hill
11.
9
Omari Walker
11.03a
(4.3)
Mesquite Horn
12.
10
Daniel Omah
11.05a
(.9)
Wylie
13.
9
Kaleb Carter
11.12a
(3.5)
DeSoto
14.
10
Victor Ekpenyong
11.14a
(3.0)
Wylie
15.
12
Robert Davis
11.18a
SR
(3.5)
Mesquite
16.
12
Dorian Williams
11.19a
(2.2)
Duncanville
17.
11
Ethan Johnson
11.24a
PR
(3.0)
Allen
18.
9
Jaden Nixon
11.25a
PR
(4.3)
McKinney Boyd
19.
11
Jeremiah Boone
11.29a
(.9)
Duncanville
20.
10
Robert Tal
11.31a
PR
(3.3)
Plano West
21.
12
Jerrett Gormer
11.32a
SR
(2.2)
Duncanville
22.
11
Demami Richardson
11.35a
PR
(.9)
Waxahachie
23.
10
Ja'Tyler Shaw
11.35a
SR
(2.1)
McKinney Boyd
24.
10
Kareem Coleman
11.38a
(2.1)
McKinney Boyd
25.
12
Andrew Isbell
11.39a
SR
(2.1)
Dallas Jesuit
26.
9
Montaye Dawson
11.43a
PR
(2.2)
Mansfield Timberview
27.
10
Sam Oladeji
11.44a
PR
(2.1)
Mansfield Timberview
28.
12
Terrell Lightfoot
11.45a
SR
(2.2)
South Grand Prairie
29.
11
Jonathan Jackson
11.45a
(3.5)
Richardson Berkner
30.
12
Mason Reeves
11.49a
SR
(3.0)
Lewisville Hebron
31.
11
Payton Ray
11.52a
PR
(.9)
Garland Rowlett
32.
10
Omari Suell
11.52a
PR
(4.3)
South Grand Prairie
33.
11
Keshawn Anderson
11.57a
PR
(3.0)
Waxahachie
34.
12
Zack Smith
11.63a
PR
(3.5)
Wylie
35.
12
Matthew Cornwall
11.64a
PR
(4.3)
Dallas Jesuit
36.
10
Michael Eddleton
11.65a
PR
(2.2)
Austin Lake Travis
37.
10
Cameron Correa
11.65a
PR
(3.5)
Austin Lake Travis
38.
12
Richard Conner
11.74a
(.9)
DeSoto
39.
11
Roston White
11.81a
PR
(.9)
DeSoto
40.
12
Da'Vonte Carline
11.89a
(.9)
Plano West
41.
11
Zachary Williams
11.96a
(2.1)
DeSoto
--
12
Vincent Young
FS
(3.3)
Cedar Hill
--
9
Max McFarland
FS
(3.3)
Dallas Jesuit
100 Meters
5A
- Prelims
x
1.
12
Jason Bean
10.72a
(2.2)
Mansfield Lake Ridge
2.
12
Keishawn Everly
10.75a
(.7)
Ft Worth Trimble Tech
3.
11
Dorian Morris
10.95a
(3.8)
Mesquite Poteet
4.
11
Xavier Gipson
10.96a
SR
(3.8)
Dallas Wilson
5.
11
Ife Adeyi
10.97a
(2.2)
Mansfield Legacy
6.
12
Andre Bradley
11.09a
PR
(3.8)
Frisco Heritage
7.
11
Dekedrick Washington
11.14a
(2.2)
Lancaster
8.
11
Kendall Paul
11.20a
(1.5)
Bishop Dunne Catholic
9.
12
Paul Brawner
11.21a
(1.5)
Ft Worth Trimble Tech
10.
10
Andre Dibbles
11.22a
(.7)
Lancaster
11.
12
Randy Ramirez
11.25a
PR
(.7)
Nolan Catholic
12.
11
Tre'vion Sherman-Green
11.34a
(.7)
Everman
13.
10
Hunter Heath
11.40a
PR
(3.8)
Dallas Highland Park
14.
10
Tkai Wade
11.41a
SR
(3.8)
Parish Episcopal
15.
10
Raul Romero
11.42a
PR
(.7)
Nolan Catholic
16.
11
Andrew Ashmore
11.43a
(2.2)
Frisco Liberty
17.
9
Michael Young
11.43a
PR
(3.8)
Mansfield Lake Ridge
18.
11
Caleb Molo
11.45a
PR
(2.2)
Frisco Heritage
19.
12
James Herring
11.49a
(1.5)
Dallas Highland Park
20.
12
Max McDaniel
11.69a
(1.5)
Bishop Dunne Catholic
21.
12
Alex Poole
11.79a
(1.5)
Frisco Liberty
22.
9
Ethan Partida
12.00a
PR
(.7)
Nolan Catholic
200 Meters
6A
- Finals
x
1.
11
Caleb Boger
21.65a
(-.9)
Mesquite
2.
11
Ismael Kone
21.86a
PR
(-.9)
Richardson Lake High...
3.
12
Donavan Fugitt
22.22a
(-.9)
Richardson Lake High...
4.
12
Curtis Johns
22.37a
(-.9)
Mansfield Timberview
5.
12
Asante Fazarro
22.46a
(-.9)
Allen
6.
11
Zavian Goodman
22.59a
(-.9)
DeSoto
200 Meters
5A
- Finals
x
1.
11
Tylin Jackson
21.56a
(-3.5)
Lancaster
2.
12
Keishawn Everly
21.80a
(-3.5)
Ft Worth Trimble Tech
3.
11
Cameron Miller
22.04a
(-3.5)
Bishop Dunne Catholic
4.
11
Dorian Morris
22.50a
(-3.5)
Mesquite Poteet
5.
12
Jeremiah Curry
22.56a
(-3.5)
Mansfield Lake Ridge
6.
11
Jake Chamberlin
22.60a
(-3.5)
Lucas Lovejoy
7.
12
Simeon Taylor
23.08a
(-3.5)
Sulphur Springs
200 Meters
6A
- Prelims
x
1.
12
Glenn Bender
21.33a
SR
(2.4)
Allen
2.
11
Caleb Boger
21.46a
SR
(2.4)
Mesquite
3.
11
Kennedy Harrison
21.68a
PR
(2.0)
DeSoto
4.
12
Donavan Fugitt
22.00a
PR
(1.4)
Richardson Lake High...
5.
12
Asante Fazarro
22.17a
(.5)
Allen
6.
11
Ismael Kone
22.17a
(2.0)
Richardson Lake High...
7.
11
Zavian Goodman
22.18a
SR
(.2)
DeSoto
8.
12
Curtis Johns
22.21a
PR
(2.4)
Mansfield Timberview
9.
11
Tairyn Ross
22.25a
PR
(.2)
DeSoto
10.
12
Jaelon Jackson
22.35a
PR
(2.4)
Cedar Hill
11.
10
Matthew Norman
22.51a
PR
(.9)
Allen
12.
12
James Glomb
22.57a
PR
(1.4)
Austin Lake Travis
13.
12
Robert Davis
22.59a
PR
(1.4)
Mesquite
14.
10
Daniel Omah
22.66a
(2.4)
Wylie
15.
12
Gregory McComas
22.68a
PR
(2.4)
Plano West
16.
10
Lloyd Franklin
22.75a
PR
(1.4)
Lewisville Hebron
17.
12
Patrick Estelle
22.77a
SR
(.5)
McKinney Boyd
18.
12
William Rasberry
22.78a
PR
(1.4)
Richardson Berkner
19.
11
Shazae Alexander
22.84a
PR
(2.4)
Richardson Berkner
20.
10
Kareem Coleman
22.89a
PR
(.2)
McKinney Boyd
21.
12
Ethan Griggs
22.92a
PR
(2.4)
McKinney Boyd
22.
10
Joshua Sterns
22.96a
PR
(2.0)
Waxahachie
23.
11
Bradley Daniel
23.05a
(.5)
Wylie
24.
9
Evan Woods
23.06a
PR
(2.0)
Plano West
25.
10
Ryan Star
23.08a
PR
(2.0)
South Grand Prairie
26.
11
Darien Stewart
23.10a
PR
(.9)
Duncanville
27.
10
Nicholas Holmes
23.10a
(2.0)
Austin Lake Travis
28.
11
Tridarrius Madden
23.11a
PR
(.9)
Duncanville
29.
9
Edward Onasanya
23.18a
PR
(.2)
South Grand Prairie
30.
9
Nyles Ware
23.23a
PR
(2.0)
DeSoto
31.
11
Keshawn Anderson
23.39a
PR
(.5)
Waxahachie
32.
12
Amir Haynes
23.46a
PR
(1.4)
Plano West
33.
12
Jacory Washington
23.57a
PR
(2.4)
DeSoto
34.
10
Jermel Bryant
23.58a
(2.4)
Duncanville
35.
10
Daylon Jones
23.61a
PR
(1.4)
Lewisville Hebron
36.
11
Chris Collins
23.65a
PR
(2.4)
Wylie
37.
12
Charles Christian
23.88a
PR
(.5)
Lewisville Hebron
38.
10
Omari Suell
23.99a
PR
(.2)
South Grand Prairie
39.
10
Chase Walker
24.25a
PR
(.2)
Dallas Jesuit
40.
12
Andrew Isbell
24.28a
SR
(.9)
Dallas Jesuit
41.
9
Max McFarland
24.64a
PR
(.5)
Dallas Jesuit
42.
12
David Greenwell
25.73a
(2.4)
Austin Lake Travis
200 Meters
5A
- Prelims
x
1.
11
Tylin Jackson
21.36a
PR
(2.0)
Lancaster
2.
12
Keishawn Everly
21.69a
(2.8)
Ft Worth Trimble Tech
3.
11
Cameron Miller
21.72a
(-.1)
Bishop Dunne Catholic
4.
12
DeMauryon Holmes
21.75a
(-.1)
Mansfield Legacy
5.
11
Jake Chamberlin
21.90a
SR
(2.6)
Lucas Lovejoy
6.
11
Dorian Morris
22.25a
(-.1)
Mesquite Poteet
7.
12
Jeremiah Curry
22.32a
SR
(2.6)
Mansfield Lake Ridge
8.
12
Simeon Taylor
22.64a
PR
(2.0)
Sulphur Springs
9.
10
Keylan Johnson
22.80a
(2.6)
Mansfield Lake Ridge
10.
11
Cayden Davis
22.83a
PR
(2.6)
Dallas Highland Park
11.
12
Paul Brawner
22.93a
(2.0)
Ft Worth Trimble Tech
12.
9
Kietron Jackson
23.05a
PR
(2.0)
Lancaster
13.
12
Colby Green
23.10a
PR
(2.8)
Dallas Highland Park
14.
11
Decorian Clark
23.11a
PR
(2.6)
Everman
15.
11
Sean Berry
23.24a
SR
(-.1)
Dallas Wilson
16.
12
Rory Mitchell
23.24a
(2.8)
Nolan Catholic
17.
12
Aaron Lee
23.31a
SR
(2.8)
Anna
18.
11
Andrew Ashmore
23.38a
PR
(2.0)
Frisco Liberty
19.
12
Ryan Gadbois
23.57a
PR
(-.1)
Dallas Highland Park
20.
9
Sebastian Pesante
23.67a
PR
(-.1)
Frisco Heritage
21.
12
Alex Poole
23.72a
(2.0)
Frisco Liberty
22.
11
Alfredo Ornelas
24.35a
PR
(2.8)
Nolan Catholic
23.
12
Kwame Frimpong
1:01.14a
SR
(2.6)
Nolan Catholic
400 Meters
6A
- Finals
x
1.
12
Glenn Bender
47.98a
SR
Allen
2.
11
Angel Deloney
48.82a
SR
DeSoto
3.
11
Andrew Merutka
48.83a
PR
Lewisville Hebron
4.
11
Patrick Johnson
49.15a
PR
DeSoto
5.
11
Taylor Sweeney
49.65a
Dallas Skyline
6.
11
Jaylen Smiley
49.70a
PR
DeSoto
7.
11
Joshua Armstead
50.04a
Mansfield Timberview
8.
10
Quajon Fuller
51.49a
Mesquite Horn
400 Meters
5A
- Finals
x
1.
11
Shawn Holton
49.27a
PR
Nolan Catholic
2.
11
Gabriel Woodard
49.28a
Ft Worth Trimble Tech
3.
10
Anthony Bedell
50.39a
Lancaster
4.
10
Davante Morgan
50.81a
Mansfield Lake Ridge
5.
10
Joshua George
50.88a
Lancaster
6.
12
Donnis Blue
50.94a
Mansfield Lake Ridge
7.
11
Bailey Stone
51.45a
Dallas HSAA
400 Meters
6A
- Prelims
x
1.
12
Glenn Bender
48.52a
Allen
2.
10
Quajon Fuller
48.80a
PR
Mesquite Horn
3.
11
Angel Deloney
48.88a
DeSoto
4.
11
Andrew Merutka
48.94a
Lewisville Hebron
5.
11
Taylor Sweeney
49.32a
PR
Dallas Skyline
6.
11
Patrick Johnson
49.36a
DeSoto
7.
11
Joshua Armstead
49.67a
Mansfield Timberview
8.
11
Jaylen Smiley
49.93a
DeSoto
9.
10
Osahon Osawe
50.04a
PR
Allen
10.
9
Jaedon Wilson
50.09a
PR
DeSoto
11.
12
William King
50.12a
PR
DeSoto
12.
12
Brandon Anderson
50.17a
PR
Richardson Lake High...
13.
10
Kavin Roberts
50.22a
PR
Mesquite
14.
12
Vittorio Adeagbo
50.25a
PR
DeSoto
15.
11
Colton Nelson
50.48a
SR
Keller
16.
10
Pierre Ingram
50.50a
PR
Cedar Hill
17.
12
Muhammed Nyaoga
50.56a
Mansfield Timberview
18.
12
Emmett Seals
50.79a
Garland Rowlett
19.
12
Patrick Estelle
50.91a
PR
McKinney Boyd
20.
12
Justin Zuhn
51.06a
PR
Austin Lake Travis
21.
12
Kyle Hillman
51.07a
Allen
22.
11
Lance Canyon
51.26a
Garland Rowlett
23.
11
Darien Stewart
51.55a
PR
Duncanville
24.
12
Finn Maguire
51.60a
PR
Dallas Jesuit
25.
9
Charlie Bartholomew
51.81a
PR
McKinney Boyd
26.
12
Camden Sivils
51.85a
Plano West
27.
10
Sam Molina
51.87a
PR
Waxahachie
28.
10
Kaneal Cooper
51.96a
PR
Mesquite
29.
-
Lathan Adams
52.13a
PR
DeSoto
30.
12
Preston Hooper
52.36a
SR
Cedar Hill
31.
12
Brendan Hebert
52.46a
PR
Austin Lake Travis
32.
10
Brady Botten
52.48a
PR
Plano West
33.
12
Ethan Griggs
52.81a
McKinney Boyd
34.
12
James Glomb
53.23a
Austin Lake Travis
35.
12
Joshua Cotten
53.29a
Lewisville Hebron
36.
12
William Rasberry
53.47a
Richardson Berkner
37.
10
Jermel Bryant
53.67a
PR
Duncanville
38.
11
Hunter Widner
54.35a
PR
Wylie
39.
12
Donovan Jasso
54.55a
Lewisville Hebron
40.
12
Zach Feffer
54.84a
PR
Dallas Jesuit
41.
11
Alex Cano
56.50a
PR
Dallas Jesuit
42.
10
Andrew Drain
56.55a
PR
Garland Rowlett
400 Meters
5A
- Prelims
x
1.
11
Shawn Holton
49.81a
Nolan Catholic
2.
11
Gabriel Woodard
50.06a
Ft Worth Trimble Tech
3.
10
Anthony Bedell
50.09a
PR
Lancaster
4.
12
Donnis Blue
50.15a
Mansfield Lake Ridge
5.
11
Bailey Stone
50.28a
SR
Dallas HSAA
6.
11
Cedric Williams
50.40a
SR
Mansfield Legacy
7.
10
Davante Morgan
50.45a
PR
Mansfield Lake Ridge
8.
10
Joshua George
50.75a
PR
Lancaster
9.
11
Justin Luckey
50.98a
PR
Lancaster
10.
12
Jimmy Rupple
51.66a
PR
Dallas Highland Park
11.
11
Dylan Evans
51.83a
Frisco Heritage
12.
10
Brock Bakich
52.17a
PR
Dallas Highland Park
13.
12
Ryan Gadbois
52.39a
PR
Dallas Highland Park
14.
12
Mason Holtz
53.03a
PR
Nolan Catholic
15.
12
Kieran Brooks
53.13a
Everman
16.
12
Christopher Sedillo
53.50a
SR
Nolan Catholic
17.
12
Alex Sanchez
53.53a
PR
Marietta
18.
10
Kyle Bradford
53.79a
PR
Frisco Heritage
19.
11
Khari Harris
53.86a
Mansfield Lake Ridge
20.
10
Edsal Dureus
54.21a
PR
Bishop Dunne Catholic
21.
10
Kile Ing
54.22a
PR
Marietta
22.
12
Joshua Askew
54.84a
PR
Bishop Dunne Catholic
800 Meters
6A
- Finals
x
1.
12
Brendan Hebert
1:53.62a
PR
Austin Lake Travis
2.
12
Slavoski Wright
1:53.89a
PR
Mansfield Timberview
3.
11
Dylan Lowe
1:54.89a
PR
Lewisville Hebron
4.
11
Isaac Hastings
1:54.98a
PR
DeSoto
5.
11
Pete Johnson
1:56.16a
PR
Plano West
6.
12
Ky'shaun Bradford
1:57.42a
PR
Arlington Seguin
7.
12
Carson Traylor
1:57.92a
SR
DeSoto
8.
12
Joel Fane
1:58.17a
Mesquite
9.
12
Graham Santilli
1:58.51a
PR
Allen
10.
11
Jeffrey Sillers
1:59.49a
Plano East
11.
12
Vittorio Adeagbo
1:59.51a
DeSoto
12.
11
Cole Wilschetz
1:59.66a
Plano West
13.
11
Dominic Elsaw
2:00.17a
Allen
14.
10
Sam Molina
2:02.29a
PR
Waxahachie
15.
11
Jarrod Horan
2:02.59a
PR
Austin Lake Travis
16.
10
Dylan Pitts
2:02.61a
Wylie
17.
12
Michael Signo
2:02.97a
Keller
18.
11
Kelley Jorden
2:03.19a
SR
Duncanville
19.
12
Joshua Santos
2:03.62a
Allen
20.
11
Mason Elmore
2:03.98a
SR
Richardson Berkner
21.
11
Cameron Simpson
2:04.49a
PR
McKinney Boyd
22.
12
Ashire Rhodes
2:04.58a
SR
Mansfield Timberview
22.
11
Trent Cleveland
2:04.58a
SR
DeSoto
24.
12
Jordan Ashmore
2:05.07a
PR
Cedar Hill
25.
12
Langston Smith
2:05.73a
PR
Duncanville
26.
-
Samuel Espinosa
2:06.98a
PR
Wylie
27.
10
Andrew Drain
2:07.33a
Garland Rowlett
28.
10
Steven Torres
2:07.40a
Southlake Carroll
29.
12
Benjamin Stadthagen
2:07.89a
South Grand Prairie
30.
12
JaMohn Mason
2:07.96a
South Grand Prairie
31.
10
Josiah Wilson
2:09.23a
Dallas Skyline
32.
11
Hunter Widner
2:09.40a
Wylie
33.
11
Cameron Douglas
2:09.41a
DeSoto
34.
10
Jordan Douglas
2:10.39a
DeSoto
35.
12
Rafael Aguilar
2:12.04a
PR
Waxahachie
36.
12
Cameron Klein
2:12.13a
Keller
37.
10
Julius Luna
2:12.75a
Waxahachie
38.
12
Fabian Vargas
2:12.76a
SR
South Grand Prairie
800 Meters
5A
- Finals
x
1.
12
Kadeem Burton
1:55.08a
PR
Mansfield Legacy
2.
12
Martin Harding
1:55.95a
PR
Dallas Conrad
3.
12
Dagon Juarez
1:59.02a
SR
Mesquite Poteet
4.
12
Dustin White
1:59.54a
SR
Whitesboro
5.
12
Justin Anthony
2:00.48a
Frisco Independence
6.
11
Sam Sloan
2:00.52a
PR
Dallas Highland Park
7.
12
Bolton Fortune
2:02.08a
SR
Marietta
8.
11
Chase Waterhouse
2:02.46a
SR
Marietta
9.
11
Bryce Cook
2:03.60a
SR
Grapevine
10.
10
Javin Burrell
2:04.14a
PR
Lancaster
11.
12
Isehaq Mawi
2:04.18a
PR
Wylie East
12.
11
Ryan Valdez
2:04.49a
PR
Burleson Centennial
13.
11
Zane Nutter
2:05.19a
PR
Marietta
14.
10
Nick Newby
2:05.46a
PR
Burleson Centennial
15.
10
Reid Frost
2:05.72a
Nolan Catholic
16.
-
Zachary Benn
2:07.03a
PR
Frisco Heritage
17.
12
Trevor Schillaci
2:07.42a
Dallas Highland Park
18.
11
Jack Neal
2:08.83a
Grapevine
19.
10
Kyle Bradford
2:12.23a
Frisco Heritage
1600 Meters
6A
- Finals
x
1.
12
Eric Casarez
4:14.31a
PR
Keller Central
2.
11
Haftu Knight
4:18.68a
PR
Tyler Lee
3.
11
Carter Cheeseman
4:19.42a
PR
Fort Worth Christian
4.
12
Juan Arcila
4:20.77a
PR
Southlake Carroll
5.
10
Grant Wilcox
4:21.58a
Plano East
6.
12
Jackson Felkins
4:23.71a
PR
Southlake Carroll
7.
11
Myles Richter
4:24.43a
PR
Lewisville Hebron
8.
12
Devin Vallejo
4:27.63a
Plano East
9.
10
Nate Lannen
4:28.02a
PR
Southlake Carroll
10.
11
Jarrod Horan
4:29.16a
PR
Austin Lake Travis
11.
10
Jonathan Chung
4:29.32a
PR
Allen
12.
11
Carson Yarbrough
4:30.32a
PR
Lewisville Hebron
13.
12
Jackson Wedge
4:31.53a
PR
Deer Creek (Edmond)
14.
11
Samuel Abdellatif
4:32.57a
Wylie
15.
12
John Santine
4:33.48a
Plano West
16.
12
Ky'shaun Bradford
4:34.43a
PR
Arlington Seguin
17.
12
Jacob Pruitt
4:36.53a
PR
Allen
18.
12
Eric Peacock
4:37.35a
McKinney Boyd
19.
10
Ross McKee
4:37.54a
PR
Lewisville Hebron
20.
10
Joshua Santoyo
4:38.25a
PR
Arlington Bowie
21.
12
Jack Gipson
4:39.31a
PR
Tyler Lee
22.
10
Dominic Rodriguez
4:39.74a
PR
Arlington Bowie
23.
11
Logan Mitchell
4:40.90a
Keller
24.
12
Eric Maclean
4:41.23a
McKinney
25.
11
Jacob Torgerson
4:41.49a
PR
Garland Rowlett
26.
11
Theodore Radtke
4:41.59a
McKinney Boyd
27.
10
Hudson Yarborough
4:43.31a
Plano East
28.
9
Luke Lambert
4:43.64a
Wylie
29.
12
Sage Foster
4:44.20a
SR
McKinney
30.
11
Cameron Simpson
4:44.63a
McKinney Boyd
31.
9
Henry Domine
4:47.05a
PR
Dallas Jesuit
32.
12
Carson Traylor
4:47.54a
DeSoto
33.
12
Benjamin Stadthagen
4:49.13a
SR
South Grand Prairie
34.
10
Josiah Wilson
4:50.30a
PR
Dallas Skyline
35.
12
Fabian Vargas
4:50.34a
SR
South Grand Prairie
36.
12
JaMohn Mason
4:51.23a
South Grand Prairie
37.
11
Yosef Argaw
4:51.55a
PR
Richardson Berkner
38.
12
Trevor Hall
4:51.66a
PR
Richardson Berkner
39.
10
Julius Luna
4:51.83a
PR
Waxahachie
40.
10
Prinze Cobb
4:52.08a
PR
DeSoto
41.
11
Aidan Gardiner
4:52.83a
Wylie
42.
11
Ilyas Nasri
4:55.29a
Plano West
43.
10
Gavin Martinez
4:55.30a
PR
Dallas Jesuit
44.
11
Mason Elmore
4:56.11a
PR
Richardson Berkner
45.
12
Diondray Harris
4:56.76a
PR
DeSoto
46.
12
Rafael Aguilar
4:56.78a
PR
Waxahachie
47.
11
Carson Wright
4:58.27a
Plano West
48.
11
Nick Farrell
5:00.17a
PR
Dallas Jesuit
49.
12
Dylan Gordon
5:05.86a
DeSoto
50.
12
Charles Ayanugo
5:06.77a
PR
DeSoto
1600 Meters
5A
- Finals
x
1.
9
Judson Greer
4:24.67a
PR
Melissa
2.
11
Daniel Nickell
4:25.54a
PR
MacArthur
3.
12
Bolton Fortune
4:29.74a
PR
Marietta
4.
11
Ryan Shumaker
4:30.29a
PR
Grapevine
5.
10
Nick Newby
4:34.99a
Burleson Centennial
6.
12
Niles Obar
4:35.70a
PR
Frisco Independence
7.
12
Aaron Svetlecic
4:35.77a
PR
Alvarado
8.
11
Max Merlyn
4:35.86a
PR
Whitesboro
9.
9
Martin Chavez
4:35.88a
PR
Bishop Dunne Catholic
10.
11
Preston Whisenhunt
4:36.14a
PR
Marietta
11.
12
Houston Tipps
4:36.52a
PR
Valley View
12.
12
Raymond Longoria
4:37.16a
PR
Lancaster
13.
11
Luis Cardiel
4:38.31a
Valley View
14.
11
Trenton Kelly
4:38.50a
SR
Burleson Centennial
15.
12
Clayton Casner
4:38.92a
SR
Mansfield Lake Ridge
16.
12
Brice Koons
4:41.66a
PR
Shawnee
17.
12
Isehaq Mawi
4:42.54a
Wylie East
18.
11
Alfredo Gallegos
4:44.54a
PR
Grapevine
19.
12
Trevor Schillaci
4:45.51a
SR
Dallas Highland Park
20.
11
Sam Sloan
4:47.03a
PR
Dallas Highland Park
21.
11
Kathan Shenoy
4:47.05a
Grapevine
22.
11
Ben Geiser
4:49.49a
Nolan Catholic
23.
11
Landon Thornton
4:49.53a
PR
Sulphur Springs
24.
10
Reid Frost
4:49.79a
SR
Nolan Catholic
25.
9
Garrett Morgan
4:54.30a
PR
Marietta
26.
10
Javin Burrell
4:54.63a
PR
Lancaster
27.
10
Lucas Small
4:56.92a
Frisco Liberty
28.
11
Elijah Alexander-Macias
4:57.30a
Frisco Heritage
29.
10
Zachary Moore
4:58.02a
Frisco Liberty
30.
10
Christian Palomino
4:59.56a
Sulphur Springs
31.
11
Ryan Valdez
4:59.85a
PR
Burleson Centennial
32.
9
Devin Ferris
5:00.74a
Valley View
33.
9
Nic Prado
5:07.77a
Nolan Catholic
3200 Meters
6A
- Finals
x
1.
12
Eric Casarez
9:19.00a
SR
Keller Central
2.
12
Adam Dayani
9:20.24a
PR
Lewisville Hebron
3.
11
Haftu Knight
9:29.65a
PR
Tyler Lee
4.
11
Pete Johnson
9:30.97a
PR
Plano West
5.
11
Nick Hendrix
9:32.63a
SR
Frisco Wakeland
6.
12
James Martinez
9:35.47a
PR
Bartlesville
7.
12
Jackson Felkins
9:36.14a
PR
Southlake Carroll
8.
12
Juan Arcila
9:37.48a
PR
Southlake Carroll
9.
12
Sergio Armendariz
9:39.48a
SR
Dallas Adamson
10.
10
Whit Dennis
9:48.36a
Ft Worth Paschal
11.
11
Alejandro Urista
9:51.61a
Austin Lake Travis
12.
12
Jackson Wedge
9:55.42a
PR
Deer Creek (Edmond)
13.
9
Luke Lambert
9:57.61a
PR
Wylie
14.
9
Antonio Florcruz
9:57.83a
PR
Southlake Carroll
15.
11
Sam Foit
9:59.84a
PR
Austin Lake Travis
16.
12
Eric Peacock
10:01.19a
SR
McKinney Boyd
17.
11
Logan Mitchell
10:02.31a
PR
Keller
18.
12
John Santine
10:02.94a
Plano West
19.
10
Jonathan Chung
10:04.97a
Allen
20.
11
Theodore Radtke
10:07.78a
PR
McKinney Boyd
21.
12
Eric Maclean
10:12.49a
McKinney
22.
-
Samuel Espinosa
10:14.39a
PR
Wylie
23.
10
Joshua Santoyo
10:18.66a
PR
Arlington Bowie
24.
12
Jacob Pruitt
10:23.14a
Allen
25.
11
Austin Lorenzo
10:23.50a
Lewisville Hebron
26.
12
Sage Foster
10:23.77a
SR
McKinney
27.
12
Brandon Oliver
10:24.10a
PR
Austin Lake Travis
28.
12
Jack Gipson
10:27.66a
PR
Tyler Lee
29.
12
Trevor Hall
10:28.38a
PR
Richardson Berkner
30.
9
Henry Domine
10:29.17a
Dallas Jesuit
31.
11
Aidan Gardiner
10:33.97a
Wylie
32.
9
Isaac Barrera
10:34.24a
Lewisville Hebron
33.
10
Julius Luna
10:41.10a
PR
Waxahachie
34.
13-14
Preston Williamson
10:43.91a
Kaufman
35.
11
Carson Wright
10:52.36a
SR
Plano West
36.
11
Nick Farrell
10:54.66a
PR
Dallas Jesuit
37.
12
Rafael Aguilar
10:55.39a
PR
Waxahachie
38.
11
Yosef Argaw
10:55.63a
Richardson Berkner
39.
10
Marshall Pate
10:56.41a
PR
Kaufman
40.
11
Jacob Bartkoski
10:58.68a
Dallas Jesuit
41.
11
Carlos Sanchez
10:59.10a
Kaufman
--
12
Devin Rodriguez
DNF
Arlington Bowie
3200 Meters
5A
- Finals
x
1.
10
Christian Rivera
9:37.31a
PR
Kaufman
2.
9
Judson Greer
9:39.90a
PR
Melissa
3.
11
Ryan Shumaker
9:40.00a
PR
Grapevine
4.
9
Martin Chavez
9:47.10a
PR
Bishop Dunne Catholic
5.
11
Paul Anderson
9:48.20a
PR
Liberty Christian (A...
6.
11
Michael Urbina
9:50.52a
SR
Whitesboro
7.
12
Niles Obar
9:55.72a
Frisco Independence
8.
11
Luis Cardiel
10:02.89a
PR
Valley View
9.
11
Preston Whisenhunt
10:05.34a
PR
Marietta
10.
12
Aaron Svetlecic
10:07.93a
PR
Alvarado
11.
11
Kathan Shenoy
10:11.64a
Grapevine
12.
10
Dalton Page
10:13.26a
PR
Eustace
13.
12
Raymond Longoria
10:13.67a
Lancaster
14.
11
Josiah Asmerom
10:13.69a
SR
Frisco Heritage
15.
12
Daniel Brickman
10:16.42a
Greenhill
16.
10
Pablo Arroyo
10:17.77a
PR
St Marks Of Texas
17.
11
Spencer Keith
10:17.90a
PR
Kaufman
18.
12
Noah McBride
10:18.21a
PR
Kaufman
19.
12
Clayton Casner
10:18.85a
SR
Mansfield Lake Ridge
20.
11
Clifford Littleton
10:21.59a
PR
Shawnee
21.
10
Andres Arroyo
10:22.99a
SR
St Marks Of Texas
22.
11
Seth Weprin
10:24.46a
SR
St Marks Of Texas
23.
11
Landon Thornton
10:24.85a
SR
Sulphur Springs
24.
12
Brice Koons
10:29.69a
SR
Shawnee
25.
11
Nicholas Westbrook
10:31.60a
Eustace
26.
10
Jaden Lopez
10:33.14a
Eustace
27.
10
Carson Perry
10:34.14a
Marietta
28.
10
Christian Palomino
10:34.18a
PR
Sulphur Springs
29.
10
Danny Sanchez
10:34.69a
SR
Marietta
30.
11
Ben Geiser
10:35.85a
Nolan Catholic
31.
10
Kyle Henry
10:51.66a
PR
Shawnee
32.
11
Elijah Alexander-Macias
10:53.52a
Frisco Heritage
33.
9
Devin Ferris
10:53.54a
PR
Valley View
34.
11
Jacob James
10:53.70a
PR
Mansfield Lake Ridge
35.
10
Collin Sutton
10:54.72a
PR
Eustace
36.
12
Nate Schmidt
10:58.60a
PR
Nolan Catholic
37.
12
Francisco Garcia
11:02.67a
SR
Valley View
38.
10
Lucas Small
11:02.73a
SR
Frisco Liberty
39.
10
John Saine
11:18.63a
PR
Eustace
40.
12
Micah Zimmerer
11:26.58a
SR
Eustace
41.
9
Nic Prado
11:43.60a
Nolan Catholic
110m Hurdles
- 39"
6A
- Finals
x
1.
11
Cale Kassen
14.01a
PR
(.6)
Valley View
2.
12
Robert Teer
14.02a
SR
(.6)
Arlington Seguin
3.
12
Harrison Manuel
14.27a
PR
(.6)
Garland Rowlett
4.
12
Brodrick Calhoun
14.71a
SR
(.6)
Mesquite Horn
5.
12
Parker Towns
14.88a
(.6)
Dallas Jesuit
6.
11
Daviciea McCartney
14.91a
(.6)
Garland Naaman Forest
7.
12
Blake Grace
14.96a
(.6)
Dallas Skyline
8.
12
Benoni Umunnakwe
15.24a
(.6)
Allen
110m Hurdles
- 39"
5A
- Finals
x
1.
11
Terry Smith
14.40a
PR
(1.9)
Frisco Independence
2.
12
Malik Knowles
14.58a
PR
(1.9)
Mansfield Lake Ridge
3.
11
Torick Patton
14.80a
PR
(1.9)
Lancaster
4.
12
Kylan Hernandez
14.85a
(1.9)
Shawnee
5.
11
Corey Price
14.88a
PR
(1.9)
Burleson Centennial
6.
12
Kieron Hunter
15.07a
(1.9)
Wylie East
7.
12
Darrius Blackshire
15.46a
(1.9)
Shawnee
--
12
Trevor Corliss
DNF
(1.9)
Burleson Centennial
110m Hurdles
- 39"
6A
- Prelims
x
1.
12
Robert Teer
14.31a
(1.4)
Arlington Seguin
2.
11
Cale Kassen
14.32a
(1.7)
Valley View
3.
12
Harrison Manuel
14.58a
(2.2)
Garland Rowlett
4.
12
Brodrick Calhoun
14.76a
(2.2)
Mesquite Horn
5.
11
Daviciea McCartney
14.78a
PR
(1.4)
Garland Naaman Forest
6.
12
Blake Grace
14.82a
(2.2)
Dallas Skyline
7.
12
Parker Towns
14.88a
PR
(2.2)
Dallas Jesuit
8.
12
Benoni Umunnakwe
15.14a
PR
(2.2)
Allen
9.
11
Dezmond Hall
15.45a
SR
(1.4)
Mesquite
10.
10
Alec Ndiaye
15.48a
PR
(1.7)
Mansfield Timberview
11.
10
Raylen Sharpe
15.87a
(2.2)
Allen
12.
11
Antawan Patterson
15.99a
(1.7)
Waxahachie
13.
12
Luke Wyand
16.09a
PR
(1.7)
Dallas Jesuit
14.
10
Tylan Dangerfield
16.18a
PR
(2.2)
DeSoto
15.
11
Jerry Evans
16.53a
(1.4)
Garland Rowlett
16.
11
Evan Davis
16.62a
PR
(1.4)
Dallas Jesuit
17.
12
Noah Fitzgerald
16.88a
(1.4)
Plano West
18.
11
Sam Rich
16.92a
PR
(1.4)
Austin Lake Travis
19.
12
MarShawn Humphrey
17.14a
(2.2)
Mansfield Timberview
20.
11
Nathan Blackwell
17.22a
(2.2)
Richardson Berkner
21.
11
Ifeanyi Iwuji
17.87a
SR
(1.7)
Wylie
22.
11
Billy Hodge
17.95a
(2.2)
DeSoto
110m Hurdles
- 39"
5A
- Prelims
x
1.
11
Terry Smith
14.50a
(2.5)
Frisco Independence
2.
12
Kylan Hernandez
14.63a
PR
(2.6)
Shawnee
3.
12
Malik Knowles
14.67a
(2.6)
Mansfield Lake Ridge
4.
12
Kieron Hunter
14.93a
SR
(2.2)
Wylie East
5.
11
Torick Patton
15.07a
(2.2)
Lancaster
6.
12
Trevor Corliss
15.15a
(2.5)
Burleson Centennial
7.
11
Corey Price
15.17a
(2.5)
Burleson Centennial
8.
12
Darrius Blackshire
15.18a
PR
(2.6)
Shawnee
9.
12
Travis Garner
15.33a
PR
(2.6)
Frisco Heritage
10.
12
Lance Carter
15.69a
(2.2)
Mansfield Legacy
11.
10
Kylan Wade
16.00a
PR
(2.5)
Sulphur Springs
12.
11
Isom Williams
16.09a
PR
(2.2)
Ft Worth Trimble Tech
13.
11
Hayden McFarland
16.23a
PR
(2.6)
Frisco Heritage
14.
10
Jacob Talley
16.30a
(2.5)
Frisco Heritage
15.
12
Bobby Keenan
16.94a
PR
(2.5)
Bishop Dunne Catholic
16.
11
Landry Tyson
17.53a
SR
(2.5)
Sulphur Springs
17.
11
Vincent Bosman
18.10a
(2.6)
Mansfield Lake Ridge
18.
12
Dimitri Miles
20.15a
SR
(2.2)
Lancaster
300m Hurdles
- 36"
6A
- Finals
x
1.
12
Parker Towns
38.90a
PR
Dallas Jesuit
2.
12
Antwuane Johnson
39.15a
McKinney
3.
12
Harrison Manuel
39.39a
SR
Garland Rowlett
4.
10
Raylen Sharpe
39.90a
PR
Allen
5.
11
Preston Perkins
41.36a
Austin Lake Travis
6.
12
Blake Grace
42.19a
Dallas Skyline
7.
11
Daviciea McCartney
43.78a
Garland Naaman Forest
300m Hurdles
- 36"
5A
- Finals
x
1.
11
Terry Smith
38.04a
PR
Frisco Independence
2.
12
Darrius Blackshire
38.84a
PR
Shawnee
3.
11
Torick Patton
38.90a
PR
Lancaster
4.
12
Dimitri Miles
40.21a
PR
Lancaster
5.
12
Travis Garner
40.53a
PR
Frisco Heritage
6.
11
Corey Price
40.87a
SR
Burleson Centennial
7.
12
Kylan Hernandez
41.63a
Shawnee
8.
11
Isom Williams
43.12a
Ft Worth Trimble Tech
300m Hurdles
- 36"
6A
- Prelims
x
1.
11
Daviciea McCartney
37.94a
PR
Garland Naaman Forest
2.
12
Antwuane Johnson
39.21a
McKinney
3.
12
Parker Towns
39.29a
Dallas Jesuit
4.
12
Harrison Manuel
39.73a
Garland Rowlett
5.
10
Raylen Sharpe
40.41a
Allen
6.
12
Blake Grace
40.93a
Dallas Skyline
7.
11
Preston Perkins
41.24a
PR
Austin Lake Travis
8.
12
Robert Teer
41.30a
SR
Arlington Seguin
9.
11
Cale Kassen
41.32a
Valley View
10.
10
Tylan Dangerfield
41.33a
PR
DeSoto
11.
12
Benoni Umunnakwe
41.42a
Allen
12.
11
Jerry Evans
41.77a
Garland Rowlett
13.
12
Luke Wyand
42.26a
PR
Dallas Jesuit
14.
12
Noah Fitzgerald
42.35a
PR
Plano West
15.
12
Obi-Tabot Tabe
42.55a
PR
Allen
16.
10
Alec Ndiaye
42.59a
Mansfield Timberview
17.
10
Alex Taylor
42.64a
McKinney Boyd
18.
10
Ethan Enderlin
42.77a
PR
Lewisville Hebron
19.
11
Dezmond Hall
42.87a
PR
Mesquite
20.
11
Nevin White
43.21a
SR
Plano West
21.
11
Billy Hodge
43.49a
DeSoto
22.
10
Jalen Leonce
43.72a
PR
Dallas Jesuit
23.
11
Sam Rich
44.28a
PR
Austin Lake Travis
24.
12
MarShawn Humphrey
44.97a
SR
Mansfield Timberview
300m Hurdles
- 36"
5A
- Prelims
x
1.
12
Darrius Blackshire
38.85a
Shawnee
2.
11
Terry Smith
38.92a
Frisco Independence
3.
11
Torick Patton
39.69a
Lancaster
4.
12
Kylan Hernandez
40.27a
SR
Shawnee
5.
12
Ryan Humphries
40.54a
SR
Sulphur Springs
6.
12
Dimitri Miles
40.61a
Lancaster
7.
12
Travis Garner
41.15a
Frisco Heritage
8.
11
Isom Williams
41.23a
PR
Ft Worth Trimble Tech
9.
11
Corey Price
41.37a
Burleson Centennial
10.
11
Hayden McFarland
42.11a
PR
Frisco Heritage
11.
11
JaDyn Ishmael
42.29a
PR
Mansfield Legacy
12.
11
De'Andre Stapleton
42.85a
Mansfield Lake Ridge
13.
12
Trevor Corliss
42.95a
Burleson Centennial
14.
11
Landry Tyson
43.01a
PR
Sulphur Springs
15.
11
Vincent Bosman
43.07a
Mansfield Lake Ridge
16.
12
Lance Carter
43.13a
SR
Mansfield Legacy
4x100 Relay
6A
- Finals
x
1.
Relay Team
40.54a
DeSoto
2.
Relay Team
41.00a
Cedar Hill
3.
Relay Team
41.41a
Allen
4.
Relay Team
41.51a
Mesquite Horn
5.
Relay Team
41.87a
Mansfield Timberview
6.
Relay Team
41.97a
Duncanville
7.
Relay Team
42.39a
Garland Rowlett
8.
Relay Team
42.85a
Wylie
4x100 Relay
5A
- Finals
x
1.
Relay Team
41.13a
Mansfield Legacy
2.
Relay Team
41.16a
Lancaster
3.
Relay Team
41.28a
Ft Worth Trimble Tech
4.
Relay Team
41.85a
Bishop Dunne Catholic
5.
Relay Team
42.19a
Mansfield Lake Ridge
6.
Relay Team
42.56a
Dallas Wilson
7.
Relay Team
43.76a
Everman
4x100 Relay
6A
- Prelims
x
1.
Zavian Goodman
Kennedy Harrison
Deonte McGraw
Donovan Smith
40.83a
DeSoto
2.
Vincent Young
Quinshone Bright
Cameron Fleming
Josh Fleeks
41.58a
Cedar Hill
3.
Joshua Armstead
Stacy Sneed
Jalen Knox
Curtis Johns
42.03a
Mansfield Timberview
4.
Harrison Manuel
Emmett Seals
Precious Iwaugu
Brody Simsek
42.23a
Garland Rowlett
4.
Jeramey Brown
Matthew Norman
Glenn Bender
Asante Fazarro
42.23a
Allen
6.
Brodrick Calhoun
Soro Abrama
Quajon Fuller
Davonye Jones
42.33a
Mesquite Horn
7.
Gaseven McGrue-Johnson
Victor Ekpenyong
Chris Collins
Daniel Omah
42.71a
Wylie
8.
Jeremiah Boone
Dorian Williams
Jerrett Gormer
Tridarrius Madden
42.88a
Duncanville
9.
Keshawn Merritt
Tameron Wesley
Kaleb Carter
Malik Wallace
42.93a
DeSoto
10.
Joshua Sterns
Antawan Patterson
Jerreth Sterns
Demami Richardson
43.34a
Waxahachie
11.
Terrell Lightfoot
Edward Onasanya
Ryan Star
Jalon Williams
43.40a
South Grand Prairie
12.
Ezekiel Reed
Rodrick Hall
Dominique Shelmon
Milton Roundtree
43.50a
Dallas Skyline
13.
Relay Team
43.64a
Lewisville Hebron
14.
Gabriel Clark
Jalon Hunter
Marcus Johnson
Joshua Ngendakumana
43.81a
Arlington Seguin
15.
James Glomb
Michael Eddleton
Cameron Correa
Braden Ramsey
43.97a
Austin Lake Travis
16.
Jaden Nixon
Ja'Tyler Shaw
Kareem Coleman
Patrick Estelle
44.00a
McKinney Boyd
17.
Legend Jackson
Jonathan Jackson
Kongor Garang
Shazae Alexander
44.79a
Richardson Berkner
--
Max McFarland
Mitchell Campbell
EJ Smith
Pierce Strong
DNF
Dallas Jesuit
4x100 Relay
5A
- Prelims
x
1.
Ife Adeyi
Michael Chin
DeMauryon Holmes
Jared Hooper
41.78a
Mansfield Legacy
2.
Paul Brawner
Keishawn Everly
Gabriel Woodard
Isom Williams
42.16a
Ft Worth Trimble Tech
3.
Keylan Johnson
Jeremiah Curry
Malik Knowles
Jason Bean
42.19a
Mansfield Lake Ridge
4.
Dekedrick Washington
Kevontre Bradford
Andre Dibbles
Tylin Jackson
42.46a
Lancaster
5.
Sean Berry
Tavorice Weaver
Travis West
Xavier Gipson
42.71a
Dallas Wilson
6.
Marquez Beason
Kendall Paul
Cameron Miller
Cameron Wilson
42.72a
Bishop Dunne Catholic
7.
Decorian Clark
Kieran Brooks
Courieen Newton
Tre'vion Sherman-Green
44.14a
Everman
8.
Colby Green
Hunter Heath
James Herring
Cayden Davis
44.24a
Dallas Highland Park
9.
Kwame Frimpong
Randy Ramirez
Cole Dixon
Mason Holtz
44.91a
Nolan Catholic
10.
Khalil Harris
Matt Sanders
Sebastian Pesante
Andre Bradley
45.04a
Frisco Heritage
11.
Kareem Mason
Amyri Cox
Warren Mason
Aaron Lee
45.61a
Anna
4x200 Relay
6A
- Finals
x
1.
Kennedy Harrison
Deonte McGraw
Donovan Smith
Kevin Modesto
1:24.93a
DeSoto
2.
Cameron Fleming
Josh Fleeks
Jaelon Jackson
Quinshone Bright
1:26.99a
Cedar Hill
3.
Dorian Williams
Jeremiah Boone
Jerrett Gormer
Tridarrius Madden
1:28.28a
Duncanville
4.
Korbin Bailey
Najee Ellies
Montaye Dawson
Curtis Johns
1:28.28a
Mansfield Timberview
5.
Ezekiel Reed
Rodrick Hall
Dominique Shelmon
Milton Roundtree
1:29.71a
Dallas Skyline
6.
Ryan Star
John Mauldin
Jarren Stewart
Edward Onasanya
1:29.85a
South Grand Prairie
7.
Antawan Patterson
Garrett Milikan
Demami Richardson
Joshua Sterns
1:30.28a
Waxahachie
8.
Jeramey Brown
Ethan Johnson
Tyrone Woods
Matthew Norman
1:30.39a
Allen
9.
Precious Iwaugu
Lance Canyon
Payton Ray
Brody Simsek
1:30.48a
Garland Rowlett
10.
Gregory McComas
Robert Tal
Andreyis David
Evan Woods
1:30.62a
Plano West
11.
Chris Collins
Bradley Daniel
Zack Smith
Victor Ekpenyong
1:31.11a
Wylie
12.
Keshawn Merritt
Malik Wallace
Kaleb Carter
Onyei Orupabo
1:32.39a
DeSoto
13.
Jaden Nixon
Ja'Tyler Shaw
Alex Taylor
Patrick Estelle
1:32.60a
McKinney Boyd
14.
Matthew Cornwall
Mitchell Campbell
EJ Smith
Pierce Strong
1:32.82a
Dallas Jesuit
15.
Shazae Alexander
Jonathan Jackson
Daaron Loveless
Legend Jackson
1:33.45a
Richardson Berkner
16.
Braden Ramsey
Robert Deibel
Nicholas Holmes
David Greenwell
1:36.17a
Austin Lake Travis
4x200 Relay
5A
- Finals
x
1.
Ife Adeyi
Michael Chin
DeMauryon Holmes
Jared Hooper
1:25.73a
Mansfield Legacy
2.
Dekedrick Washington
Kevontre Bradford
Andre Dibbles
Tylin Jackson
1:26.48a
Lancaster
3.
Michael Young
Keylan Johnson
Jeremiah Curry
Jason Bean
1:27.85a
Mansfield Lake Ridge
4.
Tre'vion Sherman-Green
Courieen Newton
Kieran Brooks
Decorian Clark
1:30.48a
Everman
5.
Sean Berry
Tavorice Weaver
Travis West
Xavier Gipson
1:30.79a
Dallas Wilson
6.
Cayden Davis
Hunter Heath
James Herring
Colby Green
1:31.35a
Dallas Highland Park
7.
Kwame Frimpong
Shawn Holton
Cole Dixon
Rory Mitchell
1:32.74a
Nolan Catholic
8.
Josh Abara
Amyri Cox
Kareem Mason
Warren Mason
1:33.25a
Anna
9.
Kile Ing
Zane Nutter
Chase Waterhouse
Coleby Ing
1:35.55a
Marietta
10.
Khalil Harris
Caleb Molo
Matt Sanders
Sebastian Pesante
1:44.26a
Frisco Heritage
4x400 Relay
6A
- Finals
x
1.
Patrick Johnson
Isaac Hastings
Angel Deloney
Kevin Modesto
3:15.17a
DeSoto
2.
Caleb Boger
Kavin Roberts
Xavier Benson
Joel Fane
3:20.44a
Mesquite
3.
Joshua Armstead
Muhammed Nyaoga
Slavoski Wright
Stacy Sneed
3:21.01a
Mansfield Timberview
4.
Rodrick Hall
Dominique Shelmon
Ezekiel Reed
Taylor Sweeney
3:21.31a
Dallas Skyline
5.
Darien Stewart
Jermel Bryant
Kelley Jorden
Langston Smith
3:21.99a
Duncanville
6.
Jaedon Wilson
Cameron Douglas
Jordan Douglas
Nyles Ware
3:22.59a
DeSoto
7.
Jamarceon Jackson
Pierre Ingram
Josh Fleeks
Preston Hooper
3:23.77a
Cedar Hill
8.
Charlie Bartholomew
Jaden Nixon
Ethan Griggs
Patrick Estelle
3:23.91a
McKinney Boyd
9.
Kyle Hillman
Benoni Umunnakwe
Dominic Elsaw
Osahon Osawe
3:24.10a
Allen
10.
Emmett Seals
Lance Canyon
Brody Simsek
Jerry Evans
3:27.17a
Garland Rowlett
11.
Relay Team
3:27.22a
Lewisville Hebron
12.
Andreyis David
Brady Botten
Camden Sivils
Brady Leichner
3:28.57a
Plano West
13.
Nick Henderson
Jerreth Sterns
Garrett Milikan
D'Tyler Mason
3:31.89a
Waxahachie
14.
Finn Maguire
Travis Whisler
Pierce Strong
Parker Towns
3:35.77a
Dallas Jesuit
15.
Omari Suell
Jarren Stewart
John Mauldin
Jalon Williams
3:37.99a
South Grand Prairie
4x400 Relay
5A
- Finals
x
1.
Michael Chin
Cedric Williams
Kadeem Burton
Jared Hopper
3:23.85a
Mansfield Legacy
2.
Brock Bakich
Ryan Gadbois
Jimmy Rupple
Sam Sloan
3:26.06a
Dallas Highland Park
3.
Anthony Bedell
Kevontre Bradford
Torick Patton
Joshua George
3:26.08a
Lancaster
4.
Davante Morgan
Michael Young
Khari Harris
Donnis Blue
3:30.05a
Mansfield Lake Ridge
5.
Kile Ing
Alex Sanchez
Zane Nutter
Chase Waterhouse
3:31.87a
Marietta
6.
Kylan Hernandez
Darrius Blackshire
Kyle Henry
Clifford Littleton
3:34.53a
Shawnee
7.
Dylan Evans
Travis Garner
Zachary Benn
Kyle Bradford
3:36.20a
Frisco Heritage
8.
Christopher Sedillo
Mason Holtz
Shawn Holton
Rory Mitchell
3:37.99a
Nolan Catholic
DMR 1200-400-800-1600m
6A
- Finals
x
1.
Preston Wilschetz
Andreyis David
Cole Wilschetz
Pete Johnson
10:28.80a
Plano West
2.
Graeme Maclean
Nicolas Maclean
Emmanuel Martinez
Adrian Washington
10:45.37a
McKinney
3.
Michael Signo
Colton Nelson
Cameron Klein
Logan Mitchell
10:46.41a
Keller
4.
Prinze Cobb
Isaac Hastings
Vittorio Adeagbo
Carson Traylor
10:50.76a
DeSoto
5.
Alex Jimenez
Nicholas Mosqueda
Fabian Trevino
Azaveshe Daniyan
10:54.97a
North Mesquite
6.
Luke Lambert
Hunter Widner
Dylan Pitts
Samuel Abdellatif
10:59.45a
Wylie
7.
Nick Farrell
Finn Maguire
Henry Domine
Travis Whisler
11:12.88a
Dallas Jesuit
8.
Taylor Crownover
Preston Perkins
John Finnegan
Charley Eagle
11:17.20a
Austin Lake Travis
9.
Andrew Merutka
Dylan Lowe
Carson Yarbrough
Adam Dayani
11:18.86a
Lewisville Hebron
10.
Trevor Hall
Samuel Rouse
Mason Elmore
Yosef Argaw
11:21.34a
Richardson Berkner
11.
JaMohn Mason
Jarren Stewart
Benjamin Stadthagen
Fabian Vargas
11:24.19a
South Grand Prairie
12.
Diondray Harris
Trent Cleveland
Dylan Gordon
Jalen Okito
11:32.80a
DeSoto
DMR 1200-400-800-1600m
5A
- Finals
x
1.
Kyle Henry
Kylan Hernandez
Darrius Blackshire
Clifford Littleton
10:48.07a
Shawnee
2.
Dustin White
Michael Urbina
Max Merlyn
Antonio Flores
10:58.40a
Whitesboro
3.
Elijah Alexander-Macias
Dylan Evans
Zachary Benn
Josiah Asmerom
10:58.66a
Frisco Heritage
4.
Jaden Lopez
Micah Zimmerer
Dalton Page
Nicholas Westbrook
11:34.68a
Eustace
5.
Garrett Morgan
Carson Perry
Danny Sanchez
Coleby Ing
11:43.51a
Marietta
6.
Nic Prado
Matthew Sedillo
Reid Frost
Ben Geiser
12:02.78a
Nolan Catholic
Shot Put
- 12lb
6A
- Finals
x
1.
12
Jared Tracy
62-04.00
PR
Austin Lake Travis
2.
12
Cameron Steward
53-09.00
Red Oak
3.
12
Jeremiah Gray
53-02.50
PR
Dallas Skyline
4.
12
Braeden Daniels
50-07.00
PR
Lewisville Hebron
5.
10
Andrew Salem
49-07.00
PR
Austin Lake Travis
6.
12
Tyler Jackson
49-01.00
DeSoto
7.
9
Jacob Tracy
48-08.00
PR
Austin Lake Travis
8.
12
Nolan Daggs
48-04.00
Arlington Seguin
9.
12
Carlos Hatcher
45-07.00
Lewisville Hebron
10.
10
Tommy Roy
45-03.00
PR
Dallas Jesuit
10.
12
Adam King
45-03.00
Plano West
12.
12
Cooper Luff
44-10.00
SR
Rockwall-Heath
13.
11
Paul Beaty
43-03.25
Duncanville
14.
12
Ruben Ibuken
42-07.00
SR
Garland Rowlett
14.
12
Zuri Henry
42-07.00
Wylie
16.
11
Nichlos Gonzales
42-06.50
PR
Allen
17.
11
Wyatt Hummel
42-01.50
Dallas Jesuit
18.
11
Addison Brown
39-10.00
Mansfield Timberview
19.
11
Johnathan Arline
39-04.50
Duncanville
20.
10
Mitchell Wright
39-02.50
Lewisville Hebron
21.
10
Houston Hummel
36-09.00
Dallas Jesuit
22.
9
Braxton Hill
36-05.00
DeSoto
23.
12
Ja'reece Porter
34-02.00
Garland Rowlett
24.
10
Nick Jones
32-04.00
PR
DeSoto
Shot Put
- 12lb
5A
- Finals
x
1.
10
Brayden Hodgest
55-00.50
PR
Mansfield Legacy
2.
11
James Rainey
52-11.00
PR
Lucas Lovejoy
3.
12
Kendal Maples
52-10.00
Joshua
4.
11
Enoch Jackson
49-08.50
PR
Mansfield Legacy
5.
9
Vernon Henderson
47-02.00
PR
Lancaster
6.
11
Taurean Carter
46-01.00
Mansfield Legacy
7.
11
Caleb McGehee
45-03.50
SR
Marietta
8.
12
Calvin Avery
44-06.50
PR
Bishop Dunne Catholic
9.
12
John Graves
44-00.50
PR
Lancaster
10.
-
Greg Peck
43-08.50
PR
Bishop Dunne Catholic
11.
10
Cody Hicks
43-00.50
PR
Marietta
12.
12
Bowie Tanner
41-07.00
SR
Wolfe City
13.
12
Randy Matthews
39-04.00
Marietta
14.
10
Mark Cannon
37-09.50
Lancaster
15.
12
Will Ready
35-05.00
Mansfield Lake Ridge
Discus
- 1.6kg
6A
- Finals
x
1.
12
Jared Tracy
183-01
PR
Austin Lake Travis
2.
12
Cameron Steward
168-09
PR
Red Oak
3.
12
Nolan Daggs
167-10
PR
Arlington Seguin
4.
12
Brad Howard
161-10
PR
Rockwall-Heath
5.
12
Carlos Hatcher
156-07
Lewisville Hebron
6.
12
Jeremiah Gray
154-09
Dallas Skyline
7.
9
Jacob Tracy
147-08
PR
Austin Lake Travis
8.
10
Zachary Davis
140-09
Austin Lake Travis
9.
12
Tyler Jackson
136-02
PR
DeSoto
10.
11
Joshua Burtch
134-04
Frisco Liberty
11.
11
Wyatt Hummel
133-10
Dallas Jesuit
12.
11
Cameron McNeil
130-10
Duncanville
13.
12
Marcus Mosley
130-03
PR
Duncanville
14.
12
Victor Ekpo
128-11
Garland Rowlett
15.
11
Nichlos Gonzales
127-09
PR
Allen
16.
12
Ruben Ibuken
126-02
PR
Garland Rowlett
17.
12
Ja'reece Porter
125-11
PR
Garland Rowlett
18.
11
Paul Akere
125-04
Lewisville Hebron
19.
12
Braeden Daniels
123-06
SR
Lewisville Hebron
20.
9
Austin Uke
121-04
Dallas Jesuit
21.
11
Paul Beaty
116-10
Duncanville
22.
9
Braxton Hill
103-06
DeSoto
23.
12
Ezekiel Lang
100-01
DeSoto
24.
10
Houston Hummel
96-11
Dallas Jesuit
--
12
Adam King
FOUL
Plano West
Discus
- 1.6kg
5A
- Finals
x
1.
10
Brayden Hodgest
158-05
PR
Mansfield Legacy
2.
12
Bowie Tanner
149-09
SR
Wolfe City
3.
12
Kendal Maples
149-07
PR
Joshua
4.
11
Caleb McGehee
149-00
PR
Marietta
5.
10
Mark Cannon
139-01
PR
Lancaster
6.
12
John Graves
137-03
SR
Lancaster
7.
12
Randy Matthews
137-02
PR
Marietta
8.
11
James Rainey
136-06
Lucas Lovejoy
9.
11
Taurean Carter
120-01
SR
Mansfield Legacy
10.
12
Calvin Avery
113-00
Bishop Dunne Catholic
11.
12
Will Ready
112-03
Mansfield Lake Ridge
12.
9
Vernon Henderson
103-05
Lancaster
--
10
Cody Hicks
FOUL
Marietta
High Jump
6A
- Finals
x
1.
11
Cale Kassen
6-08.00
Valley View
2.
11
Nicholas Prentiss
6-08.00
Keller
3.
12
Byron Hanspard
6-06.00
DeSoto
4.
12
Trent McCloud
6-02.00
Argyle
5.
11
Robert Deibel
6-02.00
Austin Lake Travis
6.
12
Miles Berg
6-00.00
Wylie
6.
12
Bryce Walker
6-00.00
Duncanville
8.
11
Ifeanyi Iwuji
6-00.00
Wylie
9.
12
Jeffery Fordjour
6-00.00
Wylie
10.
12
Joseph Preboy
6-00.00
SR
Dallas Jesuit
11.
11
Jevon Henderson
5-10.00
Allen
12.
10
Dylan Hillard-mcgill
5-08.00
Mesquite
13.
11
Peyton Lowery
5-08.00
Lewisville Hebron
--
12
John Blunt
NH
Mansfield Timberview
High Jump
5A
- Finals
x
1.
11
Zane Nutter
6-04.00
SR
Marietta
2.
12
TJ Graham
5-10.00
Mansfield Lake Ridge
3.
11
De'Andre Stapleton
5-10.00
Mansfield Lake Ridge
4.
11
Marcus Linehan
5-10.00
Bishop Dunne Catholic
5.
10
Kyle Bradford
5-08.00
Frisco Heritage
5.
10
Matt Sanders
5-08.00
Frisco Heritage
--
12
Jordan Carr
NH
Lancaster
--
11
Nick Nakwaasah
NH
Bishop Dunne Catholic
--
11
Landry Tyson
NH
Sulphur Springs
Pole Vault
6A
- Finals
x
1.
11
Collin Lark
15-00.00
Dallas Jesuit
2.
12
Ross Dean
14-06.00
PR
Keller
3.
11
Ethan Feliciano
14-00.00
Mansfield Timberview
4.
10
Ethan Hesson
14-00.00
Wylie
5.
10
Robby Bennison
13-00.00
Dallas Jesuit
6.
11
Jonathan Greer
12-06.00
Allen
7.
11
Chance Ueckert
12-06.00
Keller
8.
11
Kai Sarty
12-00.00
PR
Austin Lake Travis
8.
12
Preston Govan
12-00.00
Garland Rowlett
--
11
David Stankovic
NH
Wylie
--
11
Dante Wordlaw
NH
DeSoto
--
12
Branson Ellis
NH
Tyler Lee
--
11
Peyton Lowery
NH
Lewisville Hebron
--
10
Milton Catalina
NH
Richardson Berkner
--
10
Justin Walz
NH
Wylie
--
12
Max Braht
NH
Richardson Pearce
--
11
Thomas Henderson
NH
Keller
Pole Vault
5A
- Finals
x
1.
11
Jacob Herrscher
15-06.00
Greenhill
2.
10
Gabriel Gilfillan
14-06.00
Corsicana
3.
12
Zach Pajela
14-00.00
Frisco Heritage
4.
10
Michael DesJardins
13-06.00
Lucas Lovejoy
5.
9
Caleb Murdock
12-06.00
Argyle
--
12
Colin Engbrock
NH
Lucas Lovejoy
--
11
Harrison McFarland
NH
Frisco Heritage
--
11
Andrew Warkins
NH
Frisco Heritage
Long Jump
6A
- Finals
x
1.
12
Soro Abrama
22-10.25
PR
Mesquite Horn
2.
10
Nicholas Drayden
22-00.50
DeSoto
3.
10
Tyrone Woods
21-11.00
SR
Allen
4.
12
Drue Jackson
21-07.25
Garland Sachse
5.
12
Jeffery Fordjour
21-02.50
PR
Wylie
6.
12
Tibyus Williams
21-00.50
Lewisville Hebron
7.
12
Gaseven McGrue-Johnson
21-00.00
SR
Wylie
8.
11
Dion Murombe
20-11.50
PR
Plano West
9.
12
Deanthony Boone
20-09.00
Mansfield Timberview
10.
12
Ken'Charion Wade
20-03.00
SR
Cedar Hill
11.
9
Jaedon Wilson
20-02.75
PR
DeSoto
12.
11
Daviciea McCartney
20-02.25
Garland Naaman Forest
13.
11
Roston White
19-11.00
PR
DeSoto
14.
10
Dylan Hillard-mcgill
19-10.75
Mesquite
15.
10
Robert Tal
19-09.50
Plano West
16.
12
Obi-Tabot Tabe
19-07.75
Allen
17.
10
Nathan Karseno
19-06.75
Lewisville Hebron
18.
11
Daidrian Gazaway
19-05.00
Allen
19.
12
Precious Iwaugu
19-04.00
PR
Garland Rowlett
20.
12
Thurman Buell
19-02.25
PR
Dallas Jesuit
21.
12
Gregory McComas
18-05.50
Plano West
22.
11
Sam Rich
17-10.00
Austin Lake Travis
23.
10
Chase Walker
17-07.00
Dallas Jesuit
24.
11
Zarian Courtney
17-04.00
Mansfield Timberview
--
11
Jeremiah Budiman
FOUL
Plano East
--
12
Miles Berg
FOUL
Wylie
Long Jump
5A
- Finals
x
1.
12
Collin Butler
21-10.50
SR
Mansfield Lake Ridge
2.
9
Kietron Jackson
21-09.50
Lancaster
3.
11
Khalil Harris
21-06.50
PR
Frisco Heritage
4.
12
James Herring
21-06.50
PR
Dallas Highland Park
5.
10
Tameron Derrough
21-04.00
PR
Mansfield Lake Ridge
6.
11
Justin Luckey
21-02.00
Lancaster
7.
12
Carlos Crawford
20-11.00
Frisco Heritage
8.
12
Trent McCloud
20-09.00
Argyle
9.
11
JaDyn Ishmael
20-05.00
PR
Mansfield Legacy
10.
12
Ky Halton
20-02.25
PR
Frisco Heritage
11.
12
Colby Green
19-11.75
Dallas Highland Park
12.
12
Jarius Williams
19-06.00
Dallas Wilson
13.
10
Cotis Martin
19-03.75
Mansfield Lake Ridge
14.
11
Aaron Glaze
18-06.00
SR
Nolan Catholic
15.
11
Nick Nakwaasah
18-04.25
PR
Bishop Dunne Catholic
16.
11
Adam Schleder
18-03.75
Argyle
17.
10
Nicholas Johnson
18-02.00
SR
Bishop Dunne Catholic
18.
10
Kevin Classo
17-11.75
Nolan Catholic
19.
11
Coleman Meadows
17-02.50
Nolan Catholic
Triple Jump
6A
- Finals
x
1.
12
Osayimwen Osifo
47-00.00
PR
McKinney Boyd
2.
10
Nicholas Drayden
46-00.00
DeSoto
3.
11
Dion Murombe
44-09.00
PR
Plano West
4.
12
Charles Christian
43-04.00
PR
Lewisville Hebron
5.
12
David Greenwell
42-08.00
SR
Austin Lake Travis
6.
12
Thurman Buell
42-06.00
SR
Dallas Jesuit
7.
10
Ian Thomas
42-00.00
PR
Frisco Liberty
8.
12
Joshua Ngendakumana
41-09.50
Arlington Seguin
9.
12
Obi-Tabot Tabe
41-07.00
Allen
10.
10
Sam Oladeji
40-10.00
Mansfield Timberview
11.
11
Zarian Courtney
40-07.00
PR
Mansfield Timberview
12.
9
Jaedon Wilson
40-06.50
DeSoto
13.
12
Deanthony Boone
40-01.00
Mansfield Timberview
14.
11
Jonathan Jackson
39-09.00
SR
Richardson Berkner
15.
10
Nathan Karseno
39-00.00
Lewisville Hebron
--
12
Tibyus Williams
FOUL
Lewisville Hebron
--
12
Zach Taylor
FOUL
Dallas Jesuit
--
12
Brandon Anderson
FOUL
Richardson Lake High...
Triple Jump
5A
- Finals
x
1.
11
De'Andre Stapleton
44-05.75
Mansfield Lake Ridge
2.
11
Carter Monk
42-02.00
PR
Sulphur Springs
3.
9
Kietron Jackson
40-10.00
PR
Lancaster
4.
10
Joshua George
40-09.50
Lancaster
5.
10
Ishmail Williams
40-03.50
Mansfield Lake Ridge
6.
10
Kevin Classo
40-02.50
Nolan Catholic
7.
11
JaDyn Ishmael
39-11.00
Mansfield Legacy
8.
9
Sam Iranloye
39-06.75
Mansfield Lake Ridge
9.
11
Coleman Meadows
38-07.50
SR
Nolan Catholic
--
12
Max McDaniel
FOUL
Bishop Dunne Catholic
100 Meters
Womens
- Finals
x
1.
12
Kelcie Simmons
11.70a
(1.5)
Leonard
2.
12
Kelly Rowe
11.76a
SR
(1.5)
Mansfield Lake Ridge
3.
9
Ja'Era Griffin
11.76a
(1.5)
DeSoto
4.
12
Alexis Cokes
12.00a
(1.5)
Duncanville
5.
12
Anayah Washington
12.06a
(1.5)
Wylie
6.
12
Asia Giles
12.12a
PR
(1.5)
Mansfield Lake Ridge
7.
12
Nyana Wright
12.13a
PR
(1.5)
Mansfield Lake Ridge
8.
12
Nadia Carney
12.32a
(1.5)
Dallas Wilson
100 Meters
Womens
- Prelims
x
1.
12
Kelcie Simmons
11.60a
SR
(2.2)
Leonard
2.
9
Ja'Era Griffin
11.77a
(1.0)
DeSoto
3.
12
Kelly Rowe
11.78a
(2.2)
Mansfield Lake Ridge
4.
12
Anayah Washington
12.15a
(2.2)
Wylie
5.
12
Alexis Cokes
12.16a
(1.0)
Duncanville
6.
12
Nyana Wright
12.17a
(1.0)
Mansfield Lake Ridge
7.
12
Asia Giles
12.31a
(1.0)
Mansfield Lake Ridge
8.
12
Nadia Carney
12.38a
(1.0)
Dallas Wilson
9.
11
Charisma Lacy-Ray
12.38a
(1.0)
Duncanville
10.
11
SaDavia Mosley-Porter
12.39a
PR
(1.0)
Sulphur Springs
10.
11
Justice Coutee-McCullum
12.39a
SR
(2.2)
Hockaday
12.
10
Ayline Montoya
12.39a
(2.2)
Wylie East
13.
12
N'Sya Dugan
12.43a
SR
(2.2)
Sulphur Springs
14.
11
Micah Stiggers
12.61a
(2.2)
Richardson Lake High...
15.
12
Sophie Isom
12.63a
(2.2)
Hockaday
16.
9
Katie Beeler
12.84a
(1.0)
Plano West
200 Meters
Womens
- Finals
x
1.
11
Mariah Ayers
24.38a
(-2.4)
Garland Lakeview Cen...
2.
12
Kelcie Simmons
24.38a
(-2.4)
Leonard
3.
12
Natalie Simmons
24.66a
(-2.4)
Leonard
4.
12
Payge Side
24.76a
(-2.4)
Duncanville
5.
12
Alexis Cokes
25.06a
(-2.4)
Duncanville
6.
12
Jalese Moore
25.12a
(-2.4)
DeSoto
7.
9
Danielle Pringle
25.14a
(-2.4)
Dallas Skyline
8.
12
Kelly Rowe
25.30a
(-2.4)
Mansfield Lake Ridge
200 Meters
Womens
- Prelims
x
1.
12
Kelcie Simmons
23.97a
PR
(1.8)
Leonard
2.
11
Mariah Ayers
24.05a
SR
(1.8)
Garland Lakeview Cen...
3.
12
Kelly Rowe
24.27a
PR
(1.8)
Mansfield Lake Ridge
4.
12
Payge Side
24.40a
SR
(1.8)
Duncanville
5.
12
Natalie Simmons
24.43a
PR
(1.8)
Leonard
6.
12
Jalese Moore
24.52a
PR
(1.8)
DeSoto
7.
12
Alexis Cokes
24.73a
(1.8)
Duncanville
8.
9
Danielle Pringle
24.81a
(1.8)
Dallas Skyline
9.
12
Esther Ekeanyanwu
25.10a
(1.8)
Allen
10.
11
Zariah Jones
25.23a
PR
(1.8)
DeSoto
11.
12
Anayah Washington
25.24a
SR
(1.8)
Wylie
12.
11
Jarina Williams
25.25a
SR
(1.8)
Arlington Martin
13.
12
Laterrica Thomas
25.36a
PR
(1.8)
Wylie East
14.
12
Nadia Carney
25.58a
(1.8)
Dallas Wilson
15.
11
Ta'Mia Dews
26.13a
SR
(1.8)
Mesquite Horn
16.
11
Lauren Perry
26.52a
PR
(1.8)
DeSoto
400 Meters
Womens
- Finals
x
1.
12
Bailey Lear
53.91a
Frisco Heritage
2.
12
Kennedy Blackmon
54.09a
PR
Plano
3.
12
Esther Ekeanyanwu
54.31a
SR
Allen
4.
11
Arius Williams
54.51a
PR
Duncanville
5.
11
Bryannia Murphy
54.84a
DeSoto
6.
11
Kalaya Ali
57.42a
McKinney Boyd
7.
12
Chika Iwuamadi
57.89a
Rockwall
8.
10
Cierra Wash
59.09a
DeSoto
400 Meters
Womens
- Prelims
x
1.
12
Bailey Lear
53.80a
SR
Frisco Heritage
2.
12
Kennedy Blackmon
54.36a
Plano
3.
11
Arius Williams
54.89a
Duncanville
4.
11
Bryannia Murphy
55.02a
DeSoto
5.
12
Esther Ekeanyanwu
55.63a
Allen
6.
10
Cierra Wash
55.63a
DeSoto
7.
11
Kalaya Ali
56.42a
SR
McKinney Boyd
8.
12
Chika Iwuamadi
56.78a
SR
Rockwall
9.
12
Ariel Ford
56.84a
Mansfield Lake Ridge
10.
10
Viktorine Ngwube
56.95a
PR
Plano West
11.
11
Whitney Williams
57.37a
SR
Frisco
12.
12
A'Quacia Nelson
57.44a
Dallas Skyline
13.
Sr
Jaidyn McCallon
57.76a
PR
Frisco Heritage
14.
10
Dymond Wiley
58.86a
Duncanville
15.
12
Sophie Isom
59.21a
SR
Hockaday
16.
10
Briana Mponzi
59.50a
SR
Keller Fossil Ridge
800 Meters
Womens
- Finals
x
1.
11
Isabel Van Camp
2:11.68a
SR
Keller
2.
11
Alyssa Duhart
2:13.41a
SR
Frisco Heritage
3.
9
Keaton Morrison
2:13.69a
PR
Lewisville Hebron
4.
12
Jalese Moore
2:13.80a
PR
DeSoto
5.
12
Ally Ryan
2:14.53a
SR
Jenks
6.
11
Nissi Kabongo
2:15.36a
SR
Frisco Liberty
7.
10
Casey Cruz
2:20.11a
PR
Allen
8.
11
Liah Collins
2:20.25a
Rockwall
9.
12
Jessi Bennett
2:22.59a
SR
Leonard
10.
11
Kendria Holmes
2:22.59a
DeSoto
11.
9
Jennifer Edelman
2:24.16a
PR
Grapevine
12.
11
Sam Konen
2:25.22a
PR
Ft Worth Boswell
13.
10
Jamila Thomas
2:25.65a
Lewisville Hebron
14.
11
Chardae Overstreet
2:28.22a
Dallas Skyline
1600 Meters
Womens
- Finals
x
1.
12
Cate Tracht
5:01.00a
SR
Southlake Carroll
2.
12
Celia Holmes
5:02.17a
PR
Live Oak Classical
3.
12
Carrie Fish
5:02.60a
PR
Frisco Liberty
4.
11
Ava Peeples
5:04.15a
PR
Richardson Lake High...
5.
12
Caroline Miller
5:08.03a
PR
Ursuline Academy
6.
12
Abbey Santoro
5:08.79a
SR
Keller
7.
12
Gracie Hyde
5:09.18a
PR
Benton
8.
11
Sofia Santamaria
5:10.94a
PR
Southlake Carroll
9.
10
Jenna Holland
5:11.30a
PR
Southlake Carroll
10.
12
Grace Plain
5:12.88a
SR
Frisco Independence
11.
10
Emily Garcia
5:13.37a
SR
Alvarado
12.
12
Rebecca Boushelle
5:13.65a
SR
Fayetteville
13.
9
Rachel Sutliff
5:14.35a
PR
Grapevine
14.
12
Julia Black
5:15.96a
SR
Keller
15.
10
Mandy Sykora
5:16.09a
PR
Marietta
16.
12
Abby Riordan
5:17.89a
SR
Lewisville Hebron
17.
10
Amelia Jauregui
5:20.01a
Frisco Liberty
18.
11
Sarah Trammel
5:20.53a
SR
Burleson Centennial
19.
11
Lindsey Smyth
5:22.96a
Grapevine
20.
10
Emilie Morgan
5:24.62a
Allen
21.
11
Alyssa Duhart
5:24.65a
Frisco Heritage
22.
12
Martha Brown
5:25.48a
Plano East
23.
11
Elise Welch
5:26.55a
Ursuline Academy
24.
12
Alison Bryant
5:27.49a
Nolan Catholic
25.
11
Lainey Quandt
5:31.54a
Bentonville
3200 Meters
Womens
- Finals
x
1.
11
Adoette Vaughan
10:49.89a
PR
Hockaday
2.
11
Ava Peeples
10:56.64a
Richardson Lake High...
3.
12
Cate Tracht
10:57.74a
SR
Southlake Carroll
4.
10
Andrea Acuna
11:01.88a
Ft Worth Boswell
5.
12
Carrie Fish
11:04.81a
SR
Frisco Liberty
6.
12
Caroline Miller
11:08.33a
PR
Ursuline Academy
7.
12
Abbey Santoro
11:08.79a
SR
Keller
8.
9
Keaton Morrison
11:09.81a
PR
Lewisville Hebron
9.
11
Aaliya Fazel
11:09.98a
SR
Lewisville Hebron
10.
12
Julia Black
11:18.57a
SR
Keller
11.
10
Emily Garcia
11:21.31a
Alvarado
12.
12
Grace Plain
11:21.36a
SR
Frisco Independence
13.
11
Madison Acosta
11:22.83a
Lewisville The Colony
14.
12
Gracie Hyde
11:26.45a
PR
Benton
15.
10
Mandy Sykora
11:27.31a
PR
Marietta
16.
10
Amelia Jauregui
11:29.87a
PR
Frisco Liberty
17.
11
Sofia Santamaria
11:30.46a
Southlake Carroll
18.
9
Rachel Sutliff
11:32.13a
Grapevine
19.
11
Cambria Clark
11:32.99a
Keller
20.
10
Sydney Reynolds
11:34.52a
Valley View
21.
10
Jenna Holland
11:38.10a
Southlake Carroll
22.
12
Alison Bryant
11:44.42a
Nolan Catholic
23.
10
Kaiti Ness
11:55.63a
Greenhill
24.
12
Rebecca Boushelle
12:02.56a
SR
Fayetteville
--
12
Abby Riordan
DNF
Lewisville Hebron
100m Hurdles
- 33"
Womens
- Finals
x
1.
12
Antoinette Bradley
14.03a
SR
(.1)
DeSoto
2.
11
Simone Watkins
14.38a
PR
(.1)
Frisco
3.
9
Jalaysi'ya Smith
14.43a
(.1)
DeSoto
4.
12
Alyssa Miller
14.67a
(.1)
McKinney Boyd
5.
12
Jyzmi'n Gray
15.00a
PR
(.1)
Dallas Skyline
6.
11
Riley Alexander
15.06a
(.1)
Arlington Martin
7.
11
Lauren Perry
15.10a
(.1)
DeSoto
8.
12
Katherine Halbert
15.15a
(.1)
Keller
100m Hurdles
- 33"
Womens
- Prelims
x
1.
12
Antoinette Bradley
14.18a
(2.9)
DeSoto
2.
9
Jalaysi'ya Smith
14.31a
(2.1)
DeSoto
3.
12
Alyssa Miller
14.64a
SR
(2.9)
McKinney Boyd
4.
11
Simone Watkins
14.67a
(2.1)
Frisco
5.
12
Katherine Halbert
14.87a
(2.1)
Keller
6.
11
Riley Alexander
14.92a
PR
(2.1)
Arlington Martin
7.
12
Jyzmi'n Gray
15.05a
(2.9)
Dallas Skyline
8.
11
Lauren Perry
15.09a
PR
(2.1)
DeSoto
9.
12
Tahja Sawyers
15.41a
(2.9)
Lewisville Hebron
10.
12
Celestine Annan
15.46a
PR
(2.9)
Mansfield Lake Ridge
11.
11
Jamara Jones
15.52a
(2.9)
Mansfield Lake Ridge
12.
12
Brooke Shepherd
15.53a
(2.1)
Frisco Heritage
13.
11
Nakiya Marshall
15.70a
(2.1)
Duncanville
14.
11
Abbigael Baier
15.90a
SR
(2.9)
Sulphur Springs
15.
11
Shyra Crowley
16.94a
SR
(2.1)
Shawnee
300m Hurdles
- 30"
Womens
- Finals
x
1.
11
Taylor Armstrong
43.57a
DeSoto
2.
12
Jyzmi'n Gray
43.57a
PR
Dallas Skyline
3.
12
Brooke Shepherd
43.93a
PR
Frisco Heritage
4.
12
Michaela Travers
45.21a
Royse City
5.
10
Destini Jeter
45.29a
Wylie East
6.
9
Jalaysi'ya Smith
46.26a
DeSoto
7.
11
Nakiya Marshall
46.71a
Duncanville
300m Hurdles
- 30"
Womens
- Prelims
x
1.
11
Taylor Armstrong
43.48a
PR
DeSoto
2.
9
Jalaysi'ya Smith
44.26a
DeSoto
3.
12
Brooke Shepherd
44.28a
Frisco Heritage
4.
12
Jyzmi'n Gray
44.30a
Dallas Skyline
5.
12
Antoinette Bradley
44.92a
SR
DeSoto
6.
12
Michaela Travers
45.06a
SR
Royse City
7.
10
Destini Jeter
45.13a
Wylie East
8.
11
Nakiya Marshall
45.26a
PR
Duncanville
9.
12
Margaret Rymer
46.24a
SR
Garland Lakeview Cen...
10.
11
Abbigael Baier
46.75a
SR
Sulphur Springs
11.
12
Makaylah Britton
47.22a
Dallas Skyline
12.
12
Miracle Grant
47.47a
Rockwall
13.
11
Riley Alexander
47.95a
Arlington Martin
14.
12
Katherine Halbert
48.30a
Keller
15.
12
Madison Converse
48.94a
SR
Shawnee
16.
12
Celestine Annan
50.01a
Mansfield Lake Ridge
4x100 Relay
Womens
- Finals
x
1.
Bryannia Murphy
Ja'Era Griffin
Cierra Wash
Jada Laye
45.80a
DeSoto
2.
Danielle Pringle
A'Quacia Nelson
Makaylah Britton
A'Mya Powell
46.14a
Dallas Skyline
3.
Jasmine Moore
Ariel Ford
Asia Giles
Kelly Rowe
46.32a
Mansfield Lake Ridge
4.
Samaiya O'dneal
Peyton Jones
Jaidyn McCallon
Bailey Lear
46.84a
Frisco Heritage
5.
Bryah Davis
Essence Dupree
Makenzie Chambers
Kennedy Crystian
46.93a
Cedar Hill
6.
Alexis Cokes
Charisma Lacy-Ray
Dymond Wiley
Arius Williams
47.77a
Duncanville
7.
Laterrica Thomas
Angela Masters
Destini Jeter
Ayline Montoya
47.90a
Wylie East
8.
Ta'Mia Dews
Monet Hill
Angela Pleasant
Jalynn Frazier
48.35a
Mesquite Horn
4x200 Relay
Womens
- Finals
x
1.
Antoinette Bradley
Ja'Era Griffin
Taylor Armstrong
Jada Laye
1:35.43a
DeSoto
2.
Chardae Overstreet
Jyzmi'n Gray
Makaylah Britton
A'Mya Powell
1:37.99a
Dallas Skyline
3.
Alexis Cokes
Charisma Lacy-Ray
Payge Side
Tynecia Singletary
1:38.42a
Duncanville
4.
Kayla Campbell
Deja Wills
Chika Iwuamadi
Olivia Cade
1:40.20a
Rockwall
5.
Bryah Davis
Makenzie Chambers
Essence Dupree
Kennedy Crystian
1:40.84a
Cedar Hill
6.
Ibukun Alausa
Jaden Craig
Krystal Igbo
Ogechi Ngwakwe
1:41.30a
Plano East
7.
Jasmine Moore
Asia Giles
Tamyah Derrough
Nyana Wright
1:41.86a
Mansfield Lake Ridge
8.
Angela Masters
Laterrica Thomas
Ayline Montoya
Madison Dorethy
1:44.41a
Wylie East
4x400 Relay
Womens
- Finals
x
1.
Jalese Moore
Rachel Anderson
Cierra Wash
Bryannia Murphy
3:43.36a
DeSoto
2.
Jaidyn McCallon
Bailey Lear
Peyton Jones
Jaidah McCallon
3:46.05a
Frisco Heritage
3.
Danielle Pringle
A'Quacia Nelson
Chardae Overstreet
A'Mya Powell
3:46.79a
Dallas Skyline
4.
Alexis Cokes
Payge Side
Arius Williams
Tynecia Singletary
3:46.86a
Duncanville
5.
Shariden Richardson
Kalaya Ali
Jordyn McCarden
Jordyn Crayton
3:59.33a
McKinney Boyd
6.
Maci Guy
Jamison Gladney
Liah Collins
Olivia Cade
4:00.97a
Rockwall
7.
Jessi Bennett
Kelcie Simmons
Remi Long
Natalie Simmons
4:02.44a
Leonard
8.
Jamila Thomas
Abigail Amon
Andie Brown
Annie King
4:02.93a
Lewisville Hebron
Shot Put
- 4kg
Womens
- Finals
x
1.
12
Faith Ette
44-07.00
SR
Mansfield Lake Ridge
2.
12
Klaire Bentley
41-08.50
Allen
3.
11
Brianna Washington
40-03.00
DeSoto
4.
9
Natalie Moten
39-00.00
PR
Duncanville
5.
11
Ashton Sanders
37-10.00
Duncanville
6.
12
Jemillah Joshua
37-02.50
SR
Mansfield Lake Ridge
7.
10
Daryn Batts
35-11.00
PR
Dallas Skyline
8.
12
Lajavia Collins
35-09.50
PR
DeSoto
9.
12
Kierston Lott
31-06.25
Lewisville Hebron
10.
9
Michelle Ogbemudia
31-02.00
Plano West
11.
11
Meredith Dauria
30-08.00
Plano West
12.
9
Briana Uzuafa
30-06.50
PR
Richardson Lake High...
13.
10
Obi Osafo-Mensah
30-02.00
PR
Nolan Catholic
14.
11
Kim Mandhlazi
29-10.50
SR
Plano West
15.
11
Maria Crane
29-09.00
Nolan Catholic
16.
12
Naomi Scott
28-10.50
SR
Dallas Skyline
17.
12
Nyasha Wilson
28-09.00
Richardson Lake High...
18.
10
Nevaeh Palmer
23-09.00
PR
Richardson Lake High...
Discus
- 1kg
Womens
- Finals
x
1.
11
Brianna Washington
125-08
DeSoto
2.
10
Carson Armijo
124-07
PR
Plano East
3.
12
Lajavia Collins
123-02
PR
DeSoto
4.
12
Faith Ette
116-01
Mansfield Lake Ridge
5.
10
TiAmara Hill
109-05
PR
Duncanville
6.
12
Naomi Scott
98-04
PR
Dallas Skyline
7.
11
Ashton Sanders
97-09
Duncanville
8.
11
Meredith Dauria
95-08
PR
Plano West
9.
12
Kierston Lott
92-02
PR
Lewisville Hebron
10.
11
Maria Crane
86-11
PR
Nolan Catholic
11.
10
Obi Osafo-Mensah
85-11
PR
Nolan Catholic
12.
12
Jemillah Joshua
83-06
Mansfield Lake Ridge
13.
9
Irieyanna Wilson
82-07
Allen
14.
12
Grace Lee
80-02
Lewisville Hebron
15.
9
Natalie Moten
78-06
Duncanville
16.
10
Daryn Batts
77-06
Dallas Skyline
17.
10
Nevaeh Palmer
69-03
PR
Richardson Lake High...
18.
9
Briana Uzuafa
65-09
PR
Richardson Lake High...
19.
9
Regan Ruffner
55-04
Nolan Catholic
--
12
Nyasha Wilson
FOUL
Richardson Lake High...
High Jump
Womens
- Finals
x
1.
12
Alyssa Miller
5-06.00
McKinney Boyd
2.
12
Oghale Omakor
5-04.00
Cedar Hill
3.
10
Jazzmine Harvey
5-04.00
Northwest
4.
11
Nissi Kabongo
5-02.00
Frisco Liberty
5.
11
Alaina Pierce
5-02.00
Lucas Lovejoy
6.
11
Hannah Fee
5-02.00
Ursuline Academy
7.
10
Sarah Ahmadi
5-00.00
Allen
7.
11
Kayla Deal
5-00.00
PR
Royse City
9.
10
Ania Sloan
5-00.00
PR
Shawnee
10.
9
Anointing Olufemi
4-10.00
Allen
11.
12
Cecilia Kalu
4-08.00
Plano West
--
9
Zariah Pettus
NH
Royse City
Pole Vault
Womens
- Finals
x
1.
11
Mackenzie Hayward
12-06.00
Lewisville Marcus
2.
12
Grace Ridgeway
12-00.00
Lucas Lovejoy
3.
12
Megan Fitzgerald
11-06.00
SR
Parish Episcopal
4.
9
Tara Laird
11-00.00
Keller
4.
10
Jaisan Avery
11-00.00
Frisco Independence
4.
11
Deja Wills
11-00.00
SR
Rockwall
7.
11
Kim Stoner
10-06.00
Keller
7.
11
Kristen Masucci
10-06.00
Frisco Liberty
7.
10
Reagan Hukill
10-06.00
Northwest Nelson
7.
11
Riley Alexander
10-06.00
Arlington Martin
7.
9
Audrey Bensmiller
10-06.00
Lucas Lovejoy
12.
12
Haley Wood
10-00.00
SR
Shawnee
--
12
DeQuelyn Blackburn
NH
Duncanville
--
12
Nicole Calhoun
NH
Keller
--
11
Shyra Crowley
NH
Shawnee
Long Jump
Womens
- Finals
x
1.
11
Jasmine Moore
19-01.75
(1.7)
Mansfield Lake Ridge
2.
12
Oghale Omakor
18-01.25
(.0)
Cedar Hill
3.
12
Emily McDonald
17-11.25
(.1)
Dallas HSAA
4.
12
Morgan Talley
17-10.25
SR
(.0)
Rockwall-Heath
5.
11
Destiny Lawrence
17-09.50
(.0)
Mesquite
6.
11
Tosin Alao
17-09.25
SR
(.0)
Allen
7.
11
Sanye Ford
17-02.25
SR
(.0)
Frisco Liberty
8.
12
Anayah Washington
16-10.50
SR
(.0)
Wylie
9.
12
Kynnedy Brown
16-09.50
(.3)
DeSoto
10.
12
Kelly Rowe
16-09.25
(.0)
Mansfield Lake Ridge
11.
9
Katie Beeler
16-06.50
(.0)
Plano West
12.
9
Abby Geiser
16-05.75
(.8)
Nolan Catholic
13.
9
Reena Owens
16-03.25
(.0)
Lewisville Hebron
14.
10
Ellie Lemaster
16-01.75
(.0)
Plano West
15.
12
Jadah Walker
16-01.00
(.1)
Arlington Martin
16.
11
Alysa Henderson
15-02.50
(.0)
Mansfield Lake Ridge
17.
11
Jalynn Frazier
14-11.75
(.0)
Mesquite Horn
18.
11
Tynecia Singletary
14-06.50
(.0)
Duncanville
--
11
Jennifer Okeke
FOUL
Mesquite Horn
--
12
Imani Taylor
FOUL
Sulphur Springs
--
11
Nakiya Marshall
FOUL
Duncanville
Triple Jump
Womens
- Finals
x
1.
11
Tosin Alao
38-11.75
(-.8)
Allen
2.
11
Destiny Lawrence
38-06.25
(-.8)
Mesquite
3.
12
Tatum Catalani-Henderson
38-03.75
PR
(-.2)
Arlington Martin
4.
11
Lorielle Daniel
37-11.00
(-.9)
Lewisville Marcus
5.
12
Oghale Omakor
37-10.75
(-.5)
Cedar Hill
6.
12
Emily McDonald
36-09.50
(.0)
Dallas HSAA
7.
10
Viktorine Ngwube
36-03.00
(-.9)
Plano West
8.
12
Morgan Talley
35-09.75
SR
(.0)
Rockwall-Heath
9.
12
Tahja Sawyers
35-09.00
(.0)
Lewisville Hebron
10.
10
Kayla Hutchins
35-08.00
SR
(.0)
Royse City
11.
11
Jennifer Okeke
35-02.75
(.0)
Mesquite Horn
12.
9
Gloria Fornah
34-08.75
PR
(.0)
Nolan Catholic
13.
12
Imani Taylor
34-03.25
SR
(.5)
Sulphur Springs
14.
10
Ellie Lemaster
34-03.00
SR
(.5)
Plano West
15.
9
Abby Geiser
33-05.25
(.9)
Nolan Catholic
16.
9
Zoe Cordova
32-04.00
(.0)
Mansfield Lake Ridge
17.
10
Keauona Stranger
32-00.25
(.0)
Mansfield Lake Ridge
Hashtags
#jesuit-sheaner-relays
0 shares:
Jesuit Sheaner Relays
,
ResultsCentral
,
Shane
view all
0
likes:
0
comment(s)
History for Jesuit Sheaner Relays
Year
Results
Videos
News
Photos
Blogs
2019
1
1
2018
1
1
2017
1
1
2016
1
2
2015
1
1
2014
1
1
1
2013
1
1
2012
1
1
2011
1
1
2010
1
1
2009
1
1
Show 8 more
Hashtags
#jesuit-sheaner-relays
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!